Argox OS 214

  Argox firmasının ürettiği barkod yazıcı ofis uygulamalarınız vazgeçilmez yazıcısı olacak gibi; hem uygun fiyatı hemde yedek parça fiyatları ile kalite ve estetiği bir arada sunan argox os 214 barkod yazıcı stoklarımızla ilgili bilgi almak ve fiyat öğrenmek için lüften iletişim linkinden bize ulaşınız.Yazıcı kafa ve sarf malzemeleri olan etiket ve ribonları firmamızdan temin edebilirsiniz.

 

OS-214TT olağanüstü bir termal transfer ve direkt termal yazıcı. Gelişmiş standart özellikleri ve esnek seçenekleri ile OS-214TT orta hacimli baskı uygulamaları karşılamak için tasarlanmıştır. Yenilikçi Truespeed teknolojisi ile, OS-214TT hızlı ilk etiket çıktısı vardır ve saniyede 3 inç sabit bir baskı hızı sağlıyor.Küçük ayak izi az sayaç alanı gerektirir ve hafifliği yazıcının kolayca herhangi uygun bir yere taşınmasını sağlar.

● Mevcut 203dpi çözünürlük modeli
● Mevcut Centronics Paralel, RS-232 arayüzleri
● Dayanıklı ve kolay bakım: sadece 10 vida tüm birim sökmeye
● Snap-termal baskı kafası yüklerde 2 saniye içinde
● Kolay medya yükleme ve şerit yüklemesi
● Çıkarılabilir üst Köşk için kapak ve diğer özel uygulamalar
● PPLA ve mevcut PPLB emülasyonları
● Seçenekleri Tam aralığı: Kesici, Stacker, 2MB bellek kartı, Font kartı, RTC ve bağımsız klavye (Argokee)
● Ethernet / Kablosuz seçenekleri için Yazıcı Sunucusu dış

Baskı Metodu   Direkt Termal / Termal Transfer
Baskı Hızı   76 mm/sn
Baskı Genişliği   104 mm
Baskı Uzunluğu   2540 mm
Çözünürlük   203 dpi
Ribon Kapasite   74 metre
Ribon Genişliği   33 mm - 109 mm
Hafıza RAM   512 KB
Flash ROM   512 KB
Arayüz   Seri, Paralel
Sensör   Sabit
Dil   PPLA - PPLB

Argox CP 2140

  Argox CP 2140 giriş seviyesi barkod etiket yazıcı modellerinden, 104 mm lik baskı genişliği ve 203 dpi'lık çözünürlüğü ve 300 mt ribon kapasitesile amatör, profesyonel veya iş yerinizdeki daha basit etiketleme işlerini kolaylıkla yaptırabileceğiniz bir masaüstü barkod yazıcı modelidir. Thermal Termal Transfer Genel olarak paketleme, gönderi ve alımların kabulünde, perakende satış noktaları, raf etiketleme, nakliye, taşıma ve lojistikte, depolarda ürün işaretleme, e-ticaret postalamalarında, kupon, makbuz ve fiş basımlarında, sağlık sektöründe, envanter yönetimi kayıtlamasında, dosya etiketleme gibi küçük ofis uygulamaları ve postalamalarda, paket gönderimleri, kuyumcu etiketi ve vb. gibi tüm barkodlu etiket basma operasyonları için ideal bir çözümdür. Standart olarak seri, paralel ve usb arabirimleri çalışabilme özelliği vardır. 1D barkodları (Code 39, Code 128, EAN-128, Code 93, Codabar, Interleaved 2-of-5, UPC-AUPC-E, UPC-A , UPC-E (2-5 digit), EAN-13, EAN-8, EAN-8, EAN-13, Postnet Japanese Postnet, Plessey, German Post Code, RSS-14, MSI-3), ve 2D barkodları (MaxiCode, PDF417, MicroPDF417, MacroPDF417, QR Code, Data Matrix ) rahatlıkla basabilir. Çalışma sıcaklığı +5° C - 41° C'dir.

 

Kompakt CP-2140 masaüstü yazıcısı alandan tasarruf değil sadece, bu büyük baskı talepleri için büyük 300M uzun bir şerit kurmanızı sağlar. Kurdela ve medya yüklemek kolay ve dışarı şerit mürekkebi tarafı veya mürekkep tarafı için seçebilirsiniz. Bir medya sensör sistemi çeşitli medya ve uygulamalar için daha fazla esneklik sunar. Bir baş-açık anahtar daha hassas baskı için otomatik kalibrasyon başlatır. Çoklu iletişim arayüzleri paralel (CP-2140), RS-232, USB ve opsiyonel Ethernet (CP-2140E) içerir. 203dpi çözünürlük ve 4ips hızında CP-2140 baskılar. Standart bellek 4MB Flash ve 8MB SDRAM içerir.Yazıcı kolay bakım için modüler bir tasarıma sahiptir ve baskı gürültü minimum düzeydedir. Bu Windows 7 işletim sistemi, 1D/GS1 Veri bar, 2D/Composite kodları, QR barkod ve Windows TrueType yazı tiplerini destekler. Sen Argokee klavye ekleyerek tek başına bir yazıcı olarak CP-2140 kullanabilirsiniz ve bir scanner.With Eğer fonksiyonları ile bir küçük boyutlu yazıcı kolaylık olsun CP-2140 Büyük bir yazıcı ve daha rekabetçi bir maliyet. Bu tür giyim etiketleri, öz-etiketleme, posta, perakende, nakliye ve alma, envanter ve hasta takibi gibi uygulamalar için mükemmel bir yazıcı bulunuyor.CP-2140 yeni ve CP-2140E yazıcılar inovasyon, fiyat ve performans Argox lider konumunu sürdürmektedir.

● Kompakt boyutu ve 300M şerit kapasitesi
● Kolay medya ve şerit yükleme
● Çoklu iletişim arayüzleri
● Farklı uygulamalar için kağıt sensör sistemi çeşitli
● Mevcut yılında Şerit yara mürekkep tarafı dışarı veya mürekkep tarafı
● Baskı hızı 4 ips, 4MB FLASH ve 8MB SDRAM standart bellek
● Modül tasarım ve kolay bakım
● Dört Otomatik Kalibrasyon Modları
● Yazdırma gürültü artırıldı
● 1D/GS1 Veri bar, 2D/Composite kodları ve QR barkod ve kullanılabilir pencereler Gerçek yazı indirme desteği

Baskı Metodu   Direkt Termal / Termal Transfer
Baskı Hızı   50.8~101.6mm/s
Baskı Genişliği   104 mm
Baskı Uzunluğu   2540 mm
Çözünürlük   203 dpi
Ribon Kapasite   300 metre
Ribon Genişliği   67 mm - 110 mm
Hafıza RAM   8 MB
Flash ROM   4 MB
Arayüz   Parallel, USB(2.0), RS-232
Sensör   Hareketli
Dil   PPLA - PPLB - PPLA