Argox CP 3140

  Argox CP 3140 barkod yazıcı kafası 300 dpi çözünürlük ile küçük karakterleri okunabilirlik sağlar, 104 mm kafa genişliği olup 300 metrelik ribon kullanımı ile uzun süreli baskı alma kolyalığınıi siz değerli kullancılara yaşatmayı hedeflemektedir. Genellikle aynı kategorideki yazıcılar daha kısa metrajlı ribon kullandıkları için sık sık baskınız yarıda kesilip ribon değiştirme ihtiyacı duyarsınız fakat CP-3140 ile bu sorunu yaşamazsınız. Diğerlerine oranla 3 kat daha uzun baskı alabilirsiniz. Tek tuşla kolay etiket kalibrasyonu ve birden fazla iletişim arayüzü ile paralel ,seri ve usb bağlantı seçenekleri sunar.

 

CP-3140 kompakt masaüstü yazıcı 300dpi çözünürlükte ve yüksek kalitede baskı için daha büyük bellek sunuyor.Yüksek baskı çözünürlüğü, söz konusu hastane kimliği üzerinde giysi etiketleri, fotoğrafları gibi uygulamalar için üreten metin ve grafikler için mükemmel bilezik, mücevher gibi küçük perakende ürün etiketleri.

CP-3140 büyük baskı talepleri ve daha az şerit değişikliği için 300M uzun şeridini tutar. Yükleme medya ve şeritler hızlı ve kolaydır. Bir kağıt sensör sistemi çeşitli ortamları destekler ve size şerit mürekkebi tarafı veya mürekkep tarafı dışarı seçebilirsiniz. Dört otomatik kalibrasyon modları daha hassas baskı sunar.Yazıcı paralel, RS-232 ve USB bağlantı noktaları da dahil olmak üzere çoklu iletişim arabirimleri sağlar.

4ips bir hızda ve yukarı uzunluğu 50-inç medya üzerine CP-3140 baskılar. Standart bellek 8MB Flash ve 8MB SDRAM içerir.Yazıcının modüler tasarımı, bakımı basitleştirir. Bu 1D/GS1 Veri bar, 2D/Composite kodları, QR barkod ve Windows TrueType yazı tipi indirme destekler.CP-3140 metin ve grafik gelişmiş baskı gerektiren uygulamalar için yüksek kaliteli baskı sağlar.Yeni CP-3140 yazıcı yer kaplayan, esnek ve üstün baskı performansı sunar.

● Kompakt boyutu ve 300M şerit kapasitesi
● Kolay medya ve şerit yükleme
● Çoklu iletişim arayüzleri
● Farklı uygulamalar için kağıt sensör sistemi çeşitli
● Mevcut yılında Şerit yara mürekkep tarafı dışarı veya mürekkep tarafı
● Yazdırma kadar 4 ips hız ve yazı tipi için genişletilmiş bellek, grafik ve form saklama
● Modül tasarım ve kolay bakım
● Dört Otomatik Kalibrasyon Modları
● Yazdırma gürültü artırıldı
● 1D/GS1 Veri bar, 2D/Composite kodları ve QR barkod ve kullanılabilir pencereler Gerçek yazı indirme desteği

Baskı Metodu   Direkt Termal / Termal Transfer
Baskı Hızı   25-102mm/s
Baskı Genişliği   Max. 4.1
Baskı Uzunluğu   Max. 50
Çözünürlük   300 dpi(12 dots/mm)
Hafıza RAM   8 MB
Flash ROM   8 MB
Arayüz   RS-232, USB(2.0)
Sensör   Hareketli, Kapak Açık
Dil   PPLA - PPLB