Baskılı Etiket

Baskılı EtiketBaskılı etiket üretimi yapan firmamız 8 renge kadar baskılı kendinden Yapışkanlı etiket üretimi yapmaktadır.

Baskılı etiketler birçok etiket cinsine klişe yardımıyla boyanın aktarılmasıyla üretilmektedir.

Uv ve subazlı boya ile yapılan baskılı etiketler için sipariş onayınıza istinaden 5 iş günü içersinde üretimi yapılıp tarafınıza teslim edilmektedir.

 

Baskılı kuşe etiketler çok yaygın olarak kullanılan etiketlerdir. Baskılı kuşe etiket ürün etiketi olarak üzerine herhangi bir baskı almadan kullanılabilir.

Baskılı kuşe etiketler üzerine ribon yardımıyla baskı alınabilecek ihtiyaç halinde barkod seri numarası ürün bilgileri gibi birçok datanın baskısıyla kullanılabilecek etiketlerdir.

Baskılı kuşe etiketler güneş ışığına, sürtünmeye  dayanıklıdır.

Termal ribonla baskı yapılan etiketler istenilen dayanıklılığa göre seçilen ribonla baskı yapılan etiketlerdir.

 

Baskılı termal etiketler ribon gerekmeden direkt olarak ısıyla baskı yapılabilen etiketlerdir. Baskılı termal etiketler genel olarak kısa süreli olarak kullanılır.

Isıya güneş ışığına neme dayanıklı olmayan bu etiketler Kargo etiketi , Terazi etiketi ve Barkod etiketi olarakda bilinir.

 

Baskılı silvermat etiketler ısıya,suya , kimyasala ve  yırtılmaya karşı dayanıklı demirbaş etiketi olarakda kullanılan  etiketlerdir.

Baskılı silvermat etiketler için istenildiğinde renkli istenildiğinde siyah baskı yapılarak kullanılan etiketlerdir. Firmamız

Baskılı silvermat etiket konusunda deneyimli ve hızlı çözüm sunan bir anlayışla hizmet vermektedir.