Güvenlik Etiketi

Güvenlik EtiketiGüvenlik etiketi ürünün garanti koşullarının sağlamak, kullanıcıların ürünleri ile ilgili elektronik ve mekanik aksamalarına engel olmak ve satılan ürünler iade edileceği zaman kutuların açılmadan geri alınması için kullanılan etiketlerdir. Seri numaralı güvenlik etiketleri ile ürün takibini en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenlik etiketleri aynı zamanda garanti etiketi olarak kullanılmaktadır. Bu etiketler sayesinde hem ürünün orjinalliği hem de ilk defa sizin açıp kullanacağınızın garantisini edinirsiniz.

Kırılgan güvenlik etiketi

İz bırakan (void) güvenlik etiketleri

Kolay yırtılan güvenlik etiketleri gibi güvenlik etiketi çeşitleri bulunmaktadır.

KIRILGAN GÜVENLİK ETİKETLERİ

Kırılgan güvenlik etiketleri yapıştırıldığı yüzeyden bir bütün halinde çıkartılamaz. Bu tip etiketleri ancak küçük küçük koparmalar halinde yüzeyinden çıkarabilirsiniz. Kırılgan etiketlerin maaliyeti diğer güvenlik etiketlerine göre yüksektir. Kırılgan güvenlik etiketleri yüzeyden parçalanarak çıkartılır.

Kırılgan güvenlik etiketleri özel ürünler için tercih edilmektedir. Kırılgan güvenlik etiket fiyatı ile ilgili hemen ulaşın.

Kırılgan Güvenlik Etiketiİz bırakan void güvenlik etiketler yapıştırıldığı yüzeyden sökülmek istendiğinde void şeklinde iz bırakır. Daha çok elektronik cihazlarda kullanılmakta olup, kavanoz gıda ürünlerinde  tazeliğin ön plana çıkarılmasına yardımcı olan bu etiketler üzerine yapılan baskılar sayesinde hem ürünlerinizin tanıtımı hemde güvenliği için kullanılabilir.

Void güvenlik etiketi fiyatları pahalı görünmesine karşın hem ürün etiketi hemde garanti etiketi olarak kullanıldığından yarı yarıya tasarruf sağlar ve tek etikette tüm etiket ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

İz bırakan void güvenlik etiketi fiyatları için hemen arayın.

Kolay Yırtılan Güvenlik Etiketi

Kolay yırtılan güvenlik etiketleri yapıştırıldığı yüzeyden tek  parça halinde çıkmaması için, etiketin belli bölgelerinde kesikler bulunan ve sökülmek istendiğinde kesik kısımlardan yırtılarak tek parça halinde sökülemeyen güvenlik etiketleridir.

Bu güvenlik etiketleri baskılı yada baskısız olarak temin edilebilir.

En ucuz güvenlik etiketleri, en ucuz garanti etiketleri ve garanti etiketi fiyatları için firmamızla irtibat kurabilirsiniz.