Kağıt Etiket

Kağıt EtiketKağıt etiket, kulanılabilir alanı geniş, ham maddesi kağıt olan etiketlerdir. Kullanılacağı alana göre yapışkansız ve yapışkanlı  kağıt  etiket olarak tercih edilmektedir. Kullanılacak yapışkan ise etiketin bulunacağı ortama göre uygulanmaktadır.

Kağıt etiketler kullanacağınız barkod yazıcı veya tercih edeceğiniz kullanım alanına göre rulo kağıt etiket ve katlamalı kağıt etiket olarak üretilmektedir. Kağıt etiketler dayanıklılı kağıt etiket veya kolay yırtılabilen kağıt etiket olarak ikiye ayrılmaktadır. En çok tercih edilen kağıt etiketler ise kuşe etiket, Kırılgan etiket ve Eko termal etiketlerdir.

Kağıt üretimi baskılı kağıt etiket veya baskısız kağıt etiket olarak gerçekleştirilmektedir. Baskısız kağıt etiketin maaliyeti baskılı etikete oranla daha azdır. Kullanılacak ölçülerde kağıt etiketinizi baskısız gerçekleştirebilir, kendi barkod yazıcınızla baskısını gerçekleştirebilirsiniz. Kağıt etiket ölçüleri için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Etiket ölçüsü, etiket tipi ve kullanılacak renk seçeneklerine göre etiket fiyatları değişmektedir. Kağıt etiket fiyatları için hemen arayın.