KURUYEMİŞ BARKOD SİSTEMİ

Kodeks Barkod - Kuruyemiş Barkod SistemiKuruyemiş barkod sistemi, kuruyemişçiler için en zor olanı barkod sistemi kurarken barkodlu terazikullanma zorunluğu idi. Kodeks Barkod Sistemleri nin geliştirdiği kuruyemişçilere özel barkod sistemi ile yüksek maliyetler ortadan kalkıyor. Peki nasıl oluyor. Kuruyemişçiler barkod sistem kurarken mutlakabarkodlu terazide alıyorlardı. Kodeks Barkod Sistemleri kuruyemişçiler özel geliştirdiği terazi entegrasyonu ile 1barkodlu terazinin nerdeyse yarı fiyatına basit özellikli terazi ile kuruyemiş barkod sistemlerikurulmuş oluyor.

Bu sistem kurulunca ürünlerin giriş çıkışları, müşteri ve toptancıların hesap bakiyeleri, çek senet takibi, kasa hesabı takibi, fatura irsaliye,  sipariş takibi, etiket ve birçok özellik full olarak kullanılabilmektedir.

Teraziden gelen ağırlığı sistem otomatik okur ve seçtiğiniz üründen teraziden gelen ağırlık kadar satış yapar.

İster tek şube olun ister 100 şube hepsini tek merkezden kontrol edebileceksiniz. Kasiyer çalıştırıyorsanız gözünüz arkada olmasın, barkod sistem tüm hareketleri kayıt altına alır, kaçaklar en aza iner hatta tamamen kaybolur. Çek senet ödeme ve alacaklarınız tam olarak kayıt altına alınacak. istediğiniz an ödemeler ve alacaklar raporu alabileceksiniz.

Unutmayın barkod sistem size kazanç sağlıyorsa sağlıklı bir sisteminiz var demektir.

Sizinle tanışabilmemiz için bizim le irtibata geçebilirsiniz. İsterseniz iletişim sayfasınından mesaj gönderebilir isterseniz aşağıda ki bilgileri kullanarak iletişime geçebilirsiniz.