VİDEOJET RİBON

Videojet ribon ( TTO ) şeritler esnek ambalaj uygulamalarındazorlukları karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır . Backcoat teknolojisine sahip , Videojet şeritler Videojet’in yazıcılarda kullanılmak üzere optimize edilmiş ve birlikte kullanıldığında ,kombinasyon daha az şerit sonları , daha iyi baskı kalitesi , optimize yapışma veuptime performansını senin operasyonun talepleri sağlamaya yardımcı olur.

Kodeks Barkod - Videojet Ribon

Backcoat teknolojisi ile Videojet şeritler avantajları

Tüm videojet ribon yapılır . EtkilediğiniTT kafasınınömrü ,kodkalitesi vepaketleme hattı sonuçtauptime beri şerit seçimi önemlidir. Tüm Videojet’in şeritler ileri backcoat teknoloji , aşındırıcı olmayan bir silikon bazlı kaplama özelliği :

mürekkep transferi ve uygun kod kalitesi için en uygun ısı iletimi sağlar
kafasını korur
kafası ömrünü uzatır
(kafasına zarar ve kod kalitesini düşürebilir ) statik yükü boşaltmak için yardımcı olur

Kodlama Araştırma ve geliştirme
teknolojidurmuyor
yazıcı . Sürekli desteklemek
gelişen ambalaj çevre
ve artan talepleri
Esnek ambalaj müşteriler
sanayi , sürekli iyileştirme için
sarf eşit derecede önemli olduğunu
gereksinimi.

Kodeks Barkod - Videojet Ribon

Tedarikçiler daha geniş bir yatırım için ihtiyaç tanıdı gibi özel uygulama ihtiyaçlarına bağlı şeritler , seçimi direnç veya yüksek bar kod tanımını leke. Bu yüksek kaliteli , gelişmiş bir portföyü sonuçlandı , termal transfer overprinter şeritler. Belirli için en uygun şerit bilmek uygulama var neden olan, kolay olmayabilir kılavuzunun yardım Termal Transfer ÜSTBASKI uzmanlar sen . Ancak, bazı bilgilere sahip mevcut ne size dışarı iyi aldığınızdan emin olmak için önemlidir Lütfen Termal Transfer videojet ribon arasında .