Wax Resin Ribon

Wax Resin RibonWax Resin ribon Near edge baskı teknolojisi kullanan barkod yazıcılar için tasarlanmış birçok zorlu şart ve endüstriyel uygulamaya dayanıklı wax resin ribondur.

Wax Resin etiket ribonu toshiba,avery dennison gibi yazıcılarda kullanılan sürtünmeye ,dış ortamlara ve nemli koşullara dayanıklı ve yüksek baskı kalitesine sahip wax resin ribondur.

Wax Resin ribon yüksek kalitedeki baskı kalitesi ve uygun fiyat avantajı ile zorlu şartlardaki etiket çözümleri için en uygun ribonlardandır. Wax Resin ribon 250mm /sn baskı hızına ve düşük baskı ısısı gereksinimi ile hem hızlı etiket basılmasında hemde yazıcı kafasının daha uzun ömürlü olması için büyük etkendir.

Wax Resin ribon beyaz eşya etiketlerinde, madeni yağ endüstrisinde, ağır sanayi ürünlerinde, demirbaş etiketlerinde, kimya sanayii etiketlerinde, otomotiv yedek parça ve gövde etiketlerinde, elektronik cihaz etiketlerinde, güvenlik etiketlerinde tercih edilen Wax Resin ribonlardır. Wax Resin ribon su,nem,güneş ışığı kimyasal maddeler ve madeni yağ gibi birçok kimyasal maddeye dayanıklı bir ribondur.